Przed zaprojektowaniem salonu należy wziąć pod uwagę wiele czynników, w tym wyposażenie, kolory, oświetlenie i lokalizację. Najlepszym sposobem na rozpoczęcie jest usiąść na parterze domu i narysować swój pomysł na papierze. Pomoże Ci to zaplanować, jakie elementy mebli są potrzebne do Twojego salonu z jadalnią. Pierwszą rzeczą, którą chcesz zrobić, to narysować plan salonu z jadalnią. Następnie chcesz zacząć szkicować różne opcje mebli - stołki, stoły, kanapy itp., Ale upewnij się, że wszystkie ładnie do siebie pasują. Będziesz też chciał wziąć pod uwagę, jak będzie wyglądać w dzień i w nocy

Chcesz połączyć swój salon i jadalnię?

Jeśli chodzi o łączenie dwóch pokoi w domu, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Jednym z nich jest wielkość pokoju. Jak więc zdecydować, jaki rozmiar salonu i jadalni będzie dla Ciebie odpowiedni? Jeśli chcesz połączyć swój salon i jadalnię w jedno, sugeruję, abyś zastanowił się, jakie czynności będziesz wykonywać w tych pomieszczeniach. Jeśli jest to głównie do oglądania telewizji lub czytania, możesz chcieć mniejszy salon z dużą jadalnią. Z drugiej strony, jeśli jest to głównie do spotkań towarzyskich i rozmów, pomocna byłaby większa kuchnia, aby ludzie mogli łatwo dostać jedzenie bez konieczności wstawania z miejsc.

Połączenie salonu i jadalni to idealna przestrzeń do rodzinnego spożywania posiłków. Duża przestrzeń może pomieścić przytulanie się przy stole lub przyjmowanie gości podczas uroczystej kolacji. Dzięki dużej przestrzeni można osiągnąć wielką skalę. Duża przestrzeń pomieści przytulanie przy stole czy przyjmowanie gości na uroczystej kolacji. Dzięki wysokim sufitom i rozległemu rozkładowi pomieszczeń to miejsce jest idealne na wszelkiego rodzaju imprezy.

Jak aranżować jadalnie połączoną z kuchnią

Jadalnia w nowoczesnym domu jest zazwyczaj oddzielona przestrzenią, ale co by było, gdyby można było je połączyć? To pozwoliłoby ci jeść w jadalni podczas gotowania w kuchni. Nowoczesnym trendem jest posiadanie salonu, jadalni połączonej z kuchnią otwartą przestrzenią. Eliminuje konieczność chodzenia tam i z powrotem między pokojami, a także pozwala na większą współpracę podczas gotowania.

Chcę stworzyć wydajną przestrzeń, w której będę mogła jeść, gotować i przygotowywać jedzenie. Do tej pory próbowałem używać różnych aranżacji mebli, ale z żadnego z nich nie jestem zadowolony. Co powinienem zrobić? Jeśli szukasz sposobów na optymalizację przestrzeni domowej, możesz spróbować użyć układów mebli, które zapewniają optymalną funkcjonalność.

 

O autorze